Elektroinštalácia


Pri elektroinštaláciách v stajňových zariadeniach sa môžeme oprieť o dlhoročné a bohaté skúsenosti, stovky realizovaných projektov s výpovednými referenciami. Odborné znalosti, skúsenosti, zmysel pre detail a flexibilita pri realizácii projektov sú u nás samozrejmosťou.

Či už ide o novostavbu, rozšírenie objektu alebo rekonštrukciu existujúcich zariadení – inštalujeme odborne podľa najmodernejších priemyselných štandardov a odovzdávame v dohodnutom termíne v overenej kvalite.

Pracujeme rýchlo a efektívne, čo vám šetrí čas aj peniaze.Od teraz si môžete všetky elektroinštalačné práce objednať priamo u nás a nechať ich vykonať, ako obvykle, v najlepšej kvalite a za férových podmienok. Radi vám pomôžeme pri kompletnej elektroinštalácii nových alebo prestavovaných stajní. Taktiež ponúkame čiastočnú elektroinštaláciu ako napríklad výmenu svietidiel.

Pre dohodnutie termínu a získanie cenovej ponuky sa, prosím, spojte buď telefonicky na čísle 00421 902 900 115, alebo e-mailom: suchal@ipmslovakia.eu.

Okrem toho si môžete po prihlásení si  elektronicky spravovať svoj požadovaný termín a vykonávané práce.

Tešíme sa na našu spoluprácu!