Kto sme?

Sme vášniví priekopníci v obnoviteľnej energii, dynamický kolektív odborníkov, ktorí sa srdcom a dušou venujú šíreniu zelenej energie prostredníctvom obnoviteľných zdrojov. Už viac ako 20 rokov prinášame naše služby zákazníkom po celom svete.

Od roku 2023 sme sa rozhodli poskytovať našu kvalitnú prácu aj na domácom trhu. Naša ponuka zahŕňa nielen profesionálne elektroinštalácie, ale aj konzultácie, predaj a montáž fotovoltických systémov, a samozrejme aj záručný a pozáručný servis.


"Inštalácia solárnych panelov na streche domu"
"Inštalácia solárnych panelov na streche domu"

S našou dlhoročnou praxou a bohatými skúsenosťami v oblasti elektroinštalácií sme pre vás pripravení prinášať len to najlepšie. Naši zamestnanci sú hrdí na svoje certifikáty a osvedčenia, ktoré im umožňujú profesionálne montovať fotovoltické zariadenia.

U nás sa stretávajú odbornosť a individuálny prístup ku každému klientovi. Rozumieme vašim potrebám a vždy navrhneme optimálne riešenie, ktoré vám poskytuje maximálnu spokojnosť.


"Auto firmy IPM Slovakia pre solárne riešenia"
"Auto firmy IPM Slovakia pre solárne riešenia"

I P M - Obnoviteľná energia, ktorá mení svet! Spojte sa s nami na ceste za trvalou udržateľnosťou. Energia budúcnosti v našich rukách.